Sinu efektiivne ja usaldusväärne partner

 

kaubaaluste tootmine ja müükTeame, et Sinu heast tootest niisama ei piisa,  see on vaja ka kliendile tervelt ja kiirelt kohale toimetada. Oleme kohandanud kaubaaluste tootmise ja töö nii, et olla Sinu jaoks maksimaalselt efektiivne ja usaldusväärne partner.

Meie põhiline eelis on kohapealne tootmine toormaterjalist lõpptooteni. Valmistame ümarast palgist meie saeveskis alusematerjali ja ehitusmaterjali. Kuivatame kõik puidu vastavalt nõuetele kohapeal ja valmistame kaubaaluste ehitamise materjale, puidust kaubaalused, ehituspuitu ja kaminapuid.

Lokaliseeritud tootmine võimaldab kontrollida kvaliteeti algusest lõpuni, olla paindlikumad Sinu soovidele ning vähendada kulusid materjali transpordilt ja vahendajatelt.

puidust kaubaaluste tootmine ja müükOleme paindlikud. Proovime alati tulla vastu Sinu spetsiifilistele vajadustele ning kiireloomulistele tähtaegadele.

Toodame kvaliteetselt. Kohapealne tootmine algusest lõpuni, efektiivne ja moderne masinapark ning kvalifitseeritud tööjõud tagab meie kaubaaluste ning muude toodete korraliku ja stabiilse kvaliteedi, mis ei vea Sind alt. Sinu kaup jõuab tervena kohale.

Konkurentsivõimelised hinnad. Oleme optimeerinud tehnoloogia, tööprotsessid ja logistika, et kõik toimiks võimalikult efektiivselt. Toodame toorpalgist lõpptoote kohapeal, säästes kulusid vahendajatelt materjali ostmiselt ja transpordilt. See tähendab meile madalamaid tootmiskulusid ja Sinule paremat hinda.

puidust kaubaalused virnasTähtajaks transport üle Baltikumi ja Skandinaavia. Meie koostööpartnerid on erinevatest riikidest. Selleks oleme leidnud logistikapartnerid, kes suudavad tarnida kaubaalused Sinuni kuluefektiivselt ja tähtaegselt üle kogu Eesti, Baltimaade ja Skandinaavia. Tootmine palgist lõpptooteni kohapeal tähendab lühemat tarneahelat ning elimineerib võimalikke transpordiprobleeme.

Kaubaaluste lisad. Teame, et tihti on lisaks kaubaalustele vaja ka mitmesuguseid lisasid. Meilt saad mugavalt koos alustega vajaminevad kaubaaluste kõrgendused ja kaaned. Nii on Sinul mugavam ja soodsam.

Kaubaaluste tootmine laduMitte ainult kaubaalused. Oleme tootmist varieerinud ja lisaks kaubaalustele on tootmises ka ehituspuit.

Oleme kogenud. Oleme tegelenud saematerjali töötlemise ning aluste valmistamisega alates aastast 2000. Selle aja jooksul oleme sujuvaks lihvinud kogu oma tootmisprotessi, et tagada stabiilne kvaliteet, soodne hind ja probleemidevaba tarne meie partneritele.

Võta meiega ühendust ja vaata, kuidas saame Sulle kasulikud olla.

OÜ Sapronen

Reg. kood: 10664066

VAT: EE100617995

Tootmine: Sauna 3, Tsirguliina alevik, Tõlliste vald, Valgamaa, 68316

tel.+372 508 3045