Kaubaaluste kõrgendused ja kaaned

Puidust kaubaaluste lisade - kõrgenduste ja kaante müük

Kaubaaluste lisad

Lisaks kaubaalustele võib Sul tihti vaja minna erinevaid lisasid. Meilt saad kaubaaluste kõrgendused, kraed ning kaaned, mis teevad transpordi turvalisemaks. Kaubaalused ja nende lisad ühest kohast. Nii on Sul mugavam ja soodsam.

Kaubaaluste kõrgendused on head kaitsmaks kaupa külgedelt tuleneva võimaliku muljumise eest. Teeme nii standardmõõdus kui ka erimõõdus kõrgendusi, et Sinu kaup jõuaks turvaliselt kliendini. Kaubaaluste kõrgendused on tehtud okaspuidust ning sobivad 600 x 800mm, 800 x 1200mm, 1000 x 1200mm alustele. Kõik kõrgendused on valmistatud kuumtöödeldud puidust. Kaubaaluse kõrgenduse standardkõrgus on 200mm. Kraede küljed on valmistatud neljast küljest hööveldatud okaspuu lauast ja hinged on kuumtsingitud.

Kaubaaluste kaaned on tehtud puidust ning aitavad kaitsta Sinu õrna kaupa muljumise eest üksteise peale ladustamisel. Kõik kaubaaluste kaaned on valmistatud kvaliteetsest materjalidest ja on taaskasutatavad. Saame toota nii standardmõõdus kui erimõõdus kaasi täpselt Sinu vajadustele.

Vastavalt Põllumajandusministeeriumi määrusele on meil õigus kuumtöödeldud puidust valmistatud toodete märgistamisel kasutada märgist IPPC EE – 1934HT.

Vaata meile antud sertifikaate.

Puidust kaubaaluste kõrgenduste ja lisade müük!

OÜ Sapronen

Reg. kood: 10664066

VAT: EE100617995

Tootmine: Sauna 3, Tsirguliina alevik, Tõlliste vald, Valgamaa, 68316

tel: +372 508 3045

Saada oma päring!